Tedaviler

Mesleki kariyerim boyunca geniş bir uzmanlık alanına odaklandım. Kolon, rektum ve proktoloji konularında edindiğim bilgi ve deneyimlerimin yanı sıra, özellikle kasık ve karın duvarı hastalıkları ile kanser üzerine yoğunlaştım.

gobek-fitigi

Fıtıklar

Fıtık, vücut içindeki bir organın veya dokunun normal yerinden çıkarak, daha zayıf olan bir bölgeden dışarı çıkmasını ifade eden bir durumdur. Fıtıklar genellikle cilt altında…
Gastointestinal-Kanser-Cerrahisi

Gastointestinal Kanser Cerrahisi

Son yılların güncel popüler yaklaşımları HİPEC, PİPAC gibi yöntemler ile sitoredüktif cerrahi, tedaviden umudu kesilen hastalar değerlendirilip, uygunluğuna göre karar verilerek uygulanabilmektedir.
sicak-kemoterapi

Sıcak Kemoterapi

Kanser hücrelerini etkisiz hale getirmek veya öldürmek amacıyla ısınmış bir kemoterapi çözeltisinin karın boşluğuna verilmesini içerir.
pelvik-taban-hastaliklari

Pelvik Taban Hastalıkları

Pelvik taban, pelvis (leğen kemiği) içinde bulunan ve pelvik organları destekleyen bir dizi kas ve bağ dokusundan oluşan bir yapıdır.
ulseratif-kolit

Kolorektal Hastalıklar

Kolorektal hastalıklar, bağırsakların alt kısmını (kolon ve rektum) etkileyen çeşitli sağlık sorunlarını ifade eder. Tanı genellikle kolonoskopi, sigmoidoskopi, kan testleri ve görüntüleme yöntemleriyle konur.
hemoroid

Proktolojik Hastalıklar

Rektum ve anüs bölgesini etkileyen çeşitli sağlık sorunlarını içeren bir tıbbi alanı ifade eder. Bu hastalıklar genellikle anüs ve rektum çevresindeki dokularda ortaya çıkar ve…
kolon-kanseri-rektum

Kolon ve Rektum Kanserleri

Kolon ve rektum kanserleri çoğunlukla bu bölgelerdeki poliplerden kaynaklanıyor. Dünyada her yıl yaklaşık bir milyon kişiye kolon ve rektum kanseri tanısı konuyor.